GEZEDE

Cepte taşınabilen bir turist rehberi ürettik!

Turistler beldenizdeki gezilip görülmesi gereken tarihi mekanları ve cazip noktaları harita üzerinde görebilecek, detaylı adres tarifi alabilecek. Dahası tarihi mekanlarınız ve merkezleriniz hakkında sesli, görüntülü ve yazılı açıklamaları inceleyebilecekler. Böylece gezilip görülmesi gereken yerlerin cazibesi artacak.

Yorulmayan rehber * Yerli ve yabancı turistlere; yorulmadan, usanmadan dikkatli bir rehber gibi hizmet eden GEZEDE, beldenizi ziyaret edenlerin ve gelecekte ziyaret edeceklerin bilinçlerini artırır.

Hiçbir önemli nokta gözden kaçmayacak

Yapılan araştırmalara göre insanlar bir şehri yıllardır görmek istedikleri halde, ziyaret ettiklerinde şehrin imkanlarından tam anlamıyla yararlanamıyorlar. Görülmesi, gezilmesi gereken yerlerin bazılarını es geçip şehri terk edebiliyorlar. GEZEDE ile turistler şehrinizde geçirecekleri sınırlı süreyi en verimli şekilde planlayıp rahat rahat gezebilecekler.

GEZEDE ile turistlerine hizmet eden bazı belediyeler

Referanslarımız

Bizi tercih eden güçlü markalarla sektörün kalbindeyiz.
  GEZEDE'yi daha yakından incelemek için formu doldurarak ücretsiz demo talep edebilirsiniz
  • Beldenizi ziyaret etmek isteyen potansiyel turistlerin sayısını artırır
  • Her bir turiste özel ücretsiz rehber imkanı sunar
  • Kimse beldenizi sizin kadar iyi tanıtamaz, siz GEZEDE’ye tanıtın, o herkese tanıtsın
  • Sesli, yazılı ve görüntülü açıklamalar ekleyebilirsiniz.
  • GEZEDE, ihtiyaçlarınıza göre esneyebilir.
  GEZEDE, beldenizdeki turistik yerlerin cazibesini artırır
  Bilgilerinizi en az sizin kadar önemsiyoruz
  Hey Teknoloji olarak, çalıştığımız kurum ve kuruluşların kişisel verilerinin güvenliğinden kendimizi sorumlu tutuyoruz. Verilerin güvenliğini tesis etmek için hiçbir yükümlülükten kaçınmadan, teknolojinin en güncel imkanlarından faydalanıyoruz.

  Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nda yer alan Kişisel verilerin korunması kanununa eksiksiz uyarak hizmet veriyoruz. Verilerinize üçüncü tarafların erişemeyeceğini garanti ediyoruz. Daha detaylı bilgi için Kişisel veri politikamızı inceleyebilirsiniz.