HEY CRM Plus

İşinizin tüm süreçlerini telefonunuzdan ve bilgisayarınızdan yönetebileceksiniz.

Yüzde yüz yerli bir müşteri ilişikileri yönetim sistemi geliştirdik. Ticari ilişkilerinizi güçlendirmek ve veriminizi artırmak için her detayı düşündük.

HEY CRM kapsayıcı bir çatı yazılımdır. Hem bilgisayarınızdan hem taşınabilir akıllı cihazlardan sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Müşteri adaylarınız ile kurduğunuz ilk temastan satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamaları tek bir sistem üzerinden yönetebilirsiniz.

Ofiste değilken bile personellerinizin anlık olarak hangi operasyonları yürüttüğünü, bekleyen görevlerinin neler olduğunu görebilirsiniz.

Müşteri ilişkilerinizi ve personeller arası iletişimi düzene sokar

Kısaca * hem müşteri ilişkilerinizi hem personeller arası iletişimi yenilikçi ve performans artırıcı bir şekilde disipline sokar. İşinizin tüm süreçlerini telefonunuzdan ve bilgisayarınızdan yönetmenizi sağlar.

Ofisiniz cebinizde * Ofiste değilken bile personellerinizin anlık olarak hangi operasyonları yürüttüğünü, bekleyen görevlerinin neler olduğunu görebilirsiniz.

Size ayak uydurur * Kurumunuzun ihtiyaçlarına göre esneyebilen bir yapıya sahip olan HEY CRM, geçmişte gerçekleştirdiğiniz aksiyonları ve gelecekte yapacağınız aksiyonları derli toplu bir şekilde arşivler, pasta grafikler ve listeler halinde inceleme fırsatı sunar. Siz geliştikçe o da gelişir ve veriminizi artırır.

Ücretsiz dene

Operasyonlarınız ve bilgileriniz güvende!

Veriminizi artırırken maliyeti sıfıra indirir * HEY CRM kullanabilmek için ekstra bir cihaz ya da yazılım satın almanız gerekmez. Bulut tabanlı sistemimiz en üst seviyede performans ve güvenlik sunar. Verileriniz daima kontrolünüz altındadır. Cihazlarınızın başına gelebilecek istenmeyen sorunlar verilerinizi etkilemez.

Personeller arası iletişimi güçlendirir * İş takibinin önündeki tüm engelleri kaldırır. Sahada çalışan ekipler, müşterilere toplantıya giden satıcılar, servise çıkan servis personelleri… kısaca bütün personeller ihtiyaç duyduğu tüm bilgilere anında ulaşabilir. Ofise gelmeden veri girişi yapabilir, ilgili departmanları harekete geçirebilir.

Plus ile Easy arasındaki farklar

ÖzelliklerHEY CRM Plus
Müşteri ve hesap yönetimi
Fırsat yönetimi
Aktivite yönetimi
Dashboard
Bildirim
Ajanda
CRM duvarı
Mobil desteği
Takım yönetimi
Görev yönetimi
Kampanya yönetimi
Çağrı merkezi
E-posta entegrasyonu
İş akışları ve kurallar
Log yönetimi
Çoklu dil desteği
Veri içe aktarma
Makale yönetimi
Teklif yönetimi
Talep yönetimi
Sözleşme yönetimi
Döküman yönetimi
Malzeme yönetimi
B2B
IP Santral Entegrasyonu
Google Takvim entegrasyonu
Görsel süreç tasarım aracı
Referanslarımız

Bizi tercih eden güçlü markalarla sektörün kalbindeyiz.
  HEY CRM'i daha yakından incelemek için formu doldurarak demo ürün talep edebilirsiniz.
  • Sizi dijital çağa taşır
  • Her şeyin derli toplu olmasını sağlar
  • Geriye dönük olarak yaptığınız tüm hamleleri her istediğinizde görmenizi sağlar
  • Müşterilerinizin ne zaman hangi ürününüze ihtiyaç duyacağını bilmenizi sağlar
  • Şirket içi ve şirket dışı iletişimleri olabilecek en verimli hale getirir
  • Tüm bilgilerinizi güvenli bir bulut sunucuya taşır böylece cihazlarınızın başına gelebilecek kötü durumlar verilerinize zarar veremez
  • Personeller ve departmanlar arasındaki iletişim engellerini kaldırır, tüm personeller doğrudan en doğru departmandaki personele görev atayabilir, talep oluşturabilir.
  • Şirketinizin yaşadığı tüm gelişim ve değişimleri anlık, haftalık, aylık, yıllık gibi sizin belirleyebileceğiniz kriterlerle raporlar
  • Dününüzü ve yarınınızı garanti altına alır
  Neden HEY CRM'e ihtiyacım var?
  Bilgilerinizi en az sizin kadar önemsiyoruz
  Hey Teknoloji olarak, çalıştığımız kurum ve kuruluşların kişisel verilerinin güvenliğinden kendimizi sorumlu tutuyoruz. Verilerin güvenliğini tesis etmek için hiçbir yükümlülükten kaçınmadan, teknolojinin en güncel imkanlarından faydalanıyoruz.

  Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nda yer alan Kişisel verilerin korunması kanununa eksiksiz uyarak hizmet veriyoruz. Verilerinize üçüncü tarafların erişemeyeceğini garanti ediyoruz. Daha detaylı bilgi için Kişisel veri politikamızı inceleyebilirsiniz.