HEY Görev Yönetimi

Yapılan ve yapılacak tüm görevleri / işleri tek ekranda topluyoruz

HEY Görev Yönetimi, mobilden ve bilgisayardan erişebileceğiniz interaktif bir görev kontrol ve yönetim sistemidir.

Sahada çalışan ekipler, müşte­rilere toplantıya giden satıcılar, servise çıkan servis perso­nelleri… kısaca bütün perso­neller şu an hangi görev üzerinde çalışıyorlar ve üzerinde çalıştıkları görev tamamlandığında hangi görevlere başlayacaklar. Tüm bu soruların yanıtını tek tuşla alabileceksiniz.

Tüm faaliyetlerinizi disipline sokar, sizi dijital çağa taşır

Tam kontrol * Telefonunuzdan ve bilgisayarınızdan tüm ekiplere ve personellere görevler atayabilecek, oluşturabileceksiniz. Yeni bir görev oluşturduğunuzda ilgili çalışma arkadaşlarına uygulama üzerinden otomatik olarak bildirim gider, personelin verilen göreve ne zaman başladığını ve ne zaman tamamladığını, dolayısıyla görevin ne kadar sürede gerçekleştirildiğini görebilirsiniz.

Kusursuz koordinasyon * Personeller kendi aralarında görev paylaşması ve takım çalışması yapabilir, yetkileri ölçüsünde personeller birbirlerinin görevlerinin ne aşamada olduklarını görebilir buna göre aksiyon alabilirler. Birbirlerine görev atayabildikleri gibi toplantılar oluşturabilirler. Arama kayıtlarını tutabilirler ve aranacaklar listesi oluşturabilirler.

Raporlar hep hazır * Geriye dönük olarak tüm çalışma hamlelerinizi arşivler. Her istediğinizde günlük, haftalık, aylık, yıllık ve anlık raporlar olarak incelemenizi sağlar. Böylece şirket içi ve şirket dışı iletişimleri olabilecek en verimli hale getirir.

Verileriniz hiç olmadığı kadar güvende!

HEY Görev Yönetimi, tüm bilgilerinizi güvenli bir bulut sunucuda tutar, böylece cihazlarınızın başına gelebilecek kötü durumlar verilerinize zarar veremez. Dününüzü ve yarınınızı garanti altına alır.

Personeller ve departmanlar arasındaki iletişim engellerini kaldırır, tüm personeller doğrudan en doğru departmandaki personele görev atayabilir, talep oluşturabilir.

Referanslarımız

Bizi tercih eden güçlü markalarla sektörün kalbindeyiz.
  HEY Görev Yönetimi'ni daha yakından incelemek için formu doldurarak demo ürün talep edebilirsiniz
  • Her şeyi düzene sokar
  • Geriye dönük olarak yaptığınız tüm hamleleri her istediğinizde görmenizi sağlar
  • Şirket içi ve şirket dışı iletişimleri olabilecek en verimli hale getirir
  • Sizi dijital çağa taşır
  • Tüm bilgilerinizi güvenli bir bulut sunucuya taşır böylece cihazlarınızın başına gelebilecek kötü durumlar verilerinize zarar veremez
  • Personeller ve departmanlar arasındaki iletişim engellerini kaldırır, tüm personeller doğrudan en doğru departmandaki personele görev atayabilir, talep oluşturabilir
  HEY Görev Yönetimi size hız ve verim sağlar
  Bilgilerinizi en az sizin kadar önemsiyoruz
  Hey Teknoloji olarak, çalıştığımız kurum ve kuruluşların kişisel verilerinin güvenliğinden kendimizi sorumlu tutuyoruz. Verilerin güvenliğini tesis etmek için hiçbir yükümlülükten kaçınmadan, teknolojinin en güncel imkanlarından faydalanıyoruz.

  Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nda yer alan Kişisel verilerin korunması kanununa eksiksiz uyarak hizmet veriyoruz. Verilerinize üçüncü tarafların erişemeyeceğini garanti ediyoruz. Daha detaylı bilgi için Kişisel veri politikamızı inceleyebilirsiniz.