HEY LIFT

Asansör firmaları ve bina yöneticileri rahat bir nefes alacak

Şık ve kolay anlaşılır tasarımıyla HEY LIFT, bina yöneticileri, asansör firması yöneticileri ve çalışanları arasında güçlü bir köprü kuruyor. İş sürecini ve müşteri ilişkilerini olabilecek en verimli hale getiriyor.

Asansör firmaları HEY LIFT kullanarak güvenilirliklerini ve iş takip disiplinlerini muhataplarına gösteriyor

HEY LIFT sayesinde müşterileriniz ve muhataplarınız iş sürecinizin hangi kısımlardan oluştuğunu, hali hazırda çalışmanın hangi aşamasında olduğunuzu şeffaf bir şekilde görüntüler. Böylece müşterilerinizin ve muhataplarınızın size olan güvenini tazelersiniz.

Asansörlere yapılan bakımları takip etme

Bina yöneticilerine binalarındaki asansörlere yapılan bakımları, bakımın başlangıç ve bitiş tarihini, dolayısıyla bakımın ne kadar zaman aldığını bildirir. Yanı sıra bakımı yapan yetkili personellerin ad soyad bilgisini ve bakımın maliyetini sunar. Bu bilgilerin arşivlenmesi ve geriye dönük taranabilmesi için arvşiler, yetkileri dahilinde bina yöneticileri ve asansör firması personelleri bu arşivden faydalanabilir.

Arıza bildirme

Bina yöneticileri, asansör firmasının (doğrudan) arıza müdahale ekibine hızlı ve etkili bir şekilde arıza bildirebilirler. Söz konusu arızanın aciliyet durumunu, gerek görülürse fotoğrafı da eklenerek arıza müdahale ekibinin hazır ve konsantre bir biçimde intikal etmeleri sağlanabilir. HEY LIFT ile oluşturulan arıza kayıtları, ilgili personellere hem kısa mesaj olarak hem de uygulama bildirimi olarak ulaşır. Ekibin derhal bilgilenmesini sağlar.

Tahsilat takibi

Asansör ile ilgili tüm süreçleri hızlandıran HEY LIFT, bakım ve arızaların tutarını ve ödeme durumu takibini kolaylaştırır. Geriye dönük olarak yapılan tahsilatları görme imkanı tanır.

HEY LIFT tüm bunlarla ve çok daha fazlasıyla size hizmet eder.

Ücretsiz dene

Referanslarımız

Bizi tercih eden güçlü markalarla sektörün kalbindeyiz.
  HEY LIFT'i daha yakından inceleyebilirsiniz, formu doldurmanız yeterli.
  • Müşterilerinizin size olan güveni artar
  • Arıza – bakım takibi dijital bir disipline girer
  • Personellerinizi daima dinamik tutar
  • Tüm çalışma ekibinizin koordinasyonunu sağlar
  • Herkes ne zaman ne yapacağını bilir, aylar öncesinden
  • Tahsilat gibi bürokratik işlemleri raporlama imkanı verir
  • Günlük, haftalık, aylık, anlık raporlarınız olur
  • Firmanızın mevcut durumunu ve müstakbel geleceğini girafiklerle inceleme imkanı verir
  • Tüm verilerinizi güvende tutar
  • Verileriniz bulut sistemiyle saklanır, böylece cihazlarınızın başına gelebilecek kötü durumlardan verileriniz etkilenmez
  HEY LIFT size tüm bu kolaylıkları sunar
  Bilgilerinizi en az sizin kadar önemsiyoruz
  Hey Teknoloji olarak, çalıştığımız kurum ve kuruluşların kişisel verilerinin güvenliğinden kendimizi sorumlu tutuyoruz. Verilerin güvenliğini tesis etmek için hiçbir yükümlülükten kaçınmadan, teknolojinin en güncel imkanlarından faydalanıyoruz.

  Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nda yer alan Kişisel verilerin korunması kanununa eksiksiz uyarak hizmet veriyoruz. Verilerinize üçüncü tarafların erişemeyeceğini garanti ediyoruz. Daha detaylı bilgi için Kişisel veri politikamızı inceleyebilirsiniz.