HEY Service Desk

Müşterilerinizle ve potansiyel müşterilerinizle ilişkilerinizi iyileştirirken personellerinizin performansını artıran bir çözüm geliştirdik.

Müşterilerinize kusursuz bir destek hizmeti vermenizi sağlayan uygulamamız, talep (ticket) destek yönetimi, satış, teklif yönetimi gibi birçok imkan sunar.

Sizi anlayan bir yazılım * Tüm Hey Teknoloji çözümlerinde olduğu gibi HEY Service Desk’te de esneklik ve ölçeklenebilirlik ön plandadır. Firmanızın ihtiyaçlarına uyum sağlayan, sizi anlayan bir yazılım ürettik.

Kusursuz müşteri ilişkilerine hazır olun * Potansiyel müşterileriniz ve mevcut müşterileriniz ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında kolayca bilgi talep edebilir. Talepler ilgili personellerinize otomatik olarak iletilir geç kalmadan taleple ilgili yapılması gereken işlem gerçekleştirilir, böylece sarsılmaz bir müşteri memnuniyeti tesis edilir.

Tüm verileriniz emin ellerde

Talepler ve tüm veriler bulut sunucularda tutulur böylece her an her yerden erişebilir gerekli işlemleri başlatabilirsiniz. Ayrıca teknik cihazlarınızın başına gelebilecek kötü senaryolar verilerinize zarar veremez. Verileriniz bulut sunucularda yüksek güvenlik tedbirleriyle korunmaktadır.

Performans takibi hiç bu kadar kolay olmamıştı

Dinamik takvim üzerinden planlamalar yapabilir, otomatik notlar tutabilir ve performans değerlendirmesi yapabilirsiniz.

Raporlar, listeler ve daha fazlası

Müşteri ve potansiyel müşteri davranışlarını grafiklerle ve liste raporlarla anlık olarak inceleyebilirsiniz, hakkında en sık talep konusu açılan ürün ve hizmetlerinizi tek tuşla görebilirsiniz, böylece vizyonunuzu tazeleyebilirsiniz.

Referanslarımız

Bizi tercih eden güçlü markalarla sektörün kalbindeyiz.
  HEY Service Desk'i daha yakından incelemek için formu doldurarak demo ürün talep edebilirsiniz.
  • Müşterilerinizle ve potansiyel müşterilerinizle kusursuz bir iletişim kurmanızı sağlar
  • İşletmenizin ihtiyaçlarına ve arzularına göre uyum sağlar
  • Kolay anlaşılır ve sade tasarımıyla hiç olmadığı kadar hızlı ve güvenli hizmet altyapısı kurar
  • Verileriniz her şeyinizdir, müşteri davranışları, gerçekleştirdiğiniz hamleler ve çok daha fazlası en yüksek teknolojik imkanlarla bulut sunucularda tutulur
  • Müşteri davranışları, personel performansları ve çok daha fazlası kolay anlaşılır grafiklerle raporlanır
  • İşletmenizin dününü, bugününü ve yarınını tek tuşla görmenizi sağlar
  HEY Service Desk sizi teknoloji çağına götürüyor
  Bilgilerinizi en az sizin kadar önemsiyoruz
  Hey Teknoloji olarak, çalıştığımız kurum ve kuruluşların kişisel verilerinin güvenliğinden kendimizi sorumlu tutuyoruz. Verilerin güvenliğini tesis etmek için hiçbir yükümlülükten kaçınmadan, teknolojinin en güncel imkanlarından faydalanıyoruz.

  Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nda yer alan Kişisel verilerin korunması kanununa eksiksiz uyarak hizmet veriyoruz. Verilerinize üçüncü tarafların erişemeyeceğini garanti ediyoruz. Daha detaylı bilgi için Kişisel veri politikamızı inceleyebilirsiniz.