İş Zekası

Belediyeleri teknoloji çağına taşıyan çözümler geliştiriyoruz.

Belediyelerde ve işletmelerde departmanlar arasındaki iletişimin niteliği, vatandaşlara yapılan hizmetin kalitesini doğrudan etkilemektedir. Bu bilinçle harekete geçen ekibimizle belediyelerin departmanları arasındaki mesafeleri kaldıran bir çözüm ürettik.

Grafikler, liste raporlar daima hazır * İş Zekası uygulamamız sayesinde gelen talepler ve toplantılarda alınan kararlar en doğru departmanlara yönlendirilir ve departman başkanları diledikleri zaman iş akışını, gerçekleşen ve bekleyen işleri rapor halinde görüntüleyebilir. Böylece departmanların çalışma performansları her an gözlemlenebilir. Vatandaşlara yapılan hizmetler tek tuşla belgelenebilir.

İş Zekası uygulamasıyla teknoloji çağında yerinizi alın

Çalışkanlıkta birbiriyle yarışan belediyeler teknoloji çağının getirilerinden en iyi şekilde faydalanıyorlar. Kalabalık ekiplerle yapılan operasyonlar her zaman daha çok düzene ve disipline ihtiyaç duyar, aksi takdirde verim düşer. İş Zekası uygulamamız size düzen, disiplin ve departmanlar arası şeffaflık vaadediyor.

Ücretsiz deneyin

Referanslarımız

Bizi tercih eden güçlü markalarla sektörün kalbindeyiz.
  İş Zekası uygulamamızı daha yakından incelemek için formu doldurarak demo ürün talep edebilirsiniz
  • Departmanlar arasındaki iletişimi güçlendirir
  • Bekleyen ve gerçekleşen işleri her zaman denetleme imkanı tanır
  • Anlık, haftalık, aylık, yıllık… Raporlarınız ve grafikleriniz daima masanızda
  • Sizi teknoloji çağına taşır
  İş Zekası'yla düzeniniz ve veriminiz artacak
  Bilgilerinizi en az sizin kadar önemsiyoruz
  Hey Teknoloji olarak, çalıştığımız kurum ve kuruluşların kişisel verilerinin güvenliğinden kendimizi sorumlu tutuyoruz. Verilerin güvenliğini tesis etmek için hiçbir yükümlülükten kaçınmadan, teknolojinin en güncel imkanlarından faydalanıyoruz.

  Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nda yer alan Kişisel verilerin korunması kanununa eksiksiz uyarak hizmet veriyoruz. Verilerinize üçüncü tarafların erişemeyeceğini garanti ediyoruz. Daha detaylı bilgi için Kişisel veri politikamızı inceleyebilirsiniz.