Vatandaş İlişkileri Yönetimi

Duyarlı vatandaşlarla temas halindeki belediyeler nokta atışı hizmetleriyle gönüllere taht kuruyorlar.

Belediye – Vatandaş ilişkilerinin öneminin farkında olan ekibimiz; belediye ile vatandaş arasında teknolojik köprüler kuran yazılımlar geliştiriyor.

Vatandaşa hizmetler anlık bildirilir * Vatandaş İlişkileri Yönetimi sistemimiz sayesinde duyarlı vatandaşlar taleplerini bizzat belediyedeki en doğru birime anlık olarak bildirebiliyorlar. Belediye personelleri yetkileri ölçüsünde talepleri görüntülüyor ve kararlar alıyorlar. Alınan kararlar ve gerçekleşen gelişmeler ilgili vatandaşlara anlık olarak kısa mesaj (SMS) ile bildiriliyor.

Dahası tüm gelişmeler anlık, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak raporlanabiliyor. Hem anlık olarak hem de geriye dönük olarak hangi hizmetlerin yapıldığı, vatandaşlardan ne tür talepler geldiği, departmanların ne kadar sürede taleplere geri dönüş yaptığı, gibi önemli virajlar sisteme kaydedilir yetkililer istedikleri zaman inceleyebilir.

Kolay anlaşılır tasarımımız herkesin erişmesini sağlar

Herkesin kolayca anlayabileceği sadelikte ve şıklıkta tasarlanan uygulamamız, belediye binasındaki vatandaş trafiğini hafifletiyor, vatandaşlar çözüm masasına gelmek yerine taleplerini telefonlarıyla bildiriliyorlar.

Vatandaş İlişkileri Yönetimi uygulamamız vatandaşa en sağlıklı şekilde dönüş yapılmasını sağlar. Tüm süreçleri titizlikle belgeler ve arşivler.

Ücretsiz deneyin

Referanslarımız

Bizi tercih eden güçlü markalarla sektörün kalbindeyiz.
  Vatandaş İlişkileri Yönetimi uygulamamızı daha yakından incelemek için formu doldurarak demo ürün talep edebilirsiniz
  • Vatandaşlara, Belediyenin her daim onların yanında olduğunu hatırlatır
  • Belediye Binasındaki vatandaş trafiğini hafifletir
  • Çözüm masalarındaki iş yükünü azaltır
  • Duyarlı vatandaşlardan oluşan gönüllü saha çalışanları edinirsiniz
  • Sorumluluğunuzdaki mahallelerdeki her ihtiyacı doğrudan yerli halktan öğrenirsiniz
  • Veriler üst düzey güvenlik önlemleri alınmış bulut sunucularda saklanır
  • Verileriniz, cihazlarınızın başına gelebilecek kötü durumlardan etkilenmez
  • Geriye dönük, günlük, haftalık, aylık, anlık raporlara ve listelere sahip olursunuz
  Vatandaş İlişkileri Yönetimi, bunları kazandırır
  Bilgilerinizi en az sizin kadar önemsiyoruz
  Hey Teknoloji olarak, çalıştığımız kurum ve kuruluşların kişisel verilerinin güvenliğinden kendimizi sorumlu tutuyoruz. Verilerin güvenliğini tesis etmek için hiçbir yükümlülükten kaçınmadan, teknolojinin en güncel imkanlarından faydalanıyoruz.

  Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nda yer alan Kişisel verilerin korunması kanununa eksiksiz uyarak hizmet veriyoruz. Verilerinize üçüncü tarafların erişemeyeceğini garanti ediyoruz. Daha detaylı bilgi için Kişisel veri politikamızı inceleyebilirsiniz.