Evden çalışıyoruz

Değerli iş ortaklarımız ve dostlarımız Son günlerde güzel ülkemizde de yaşanan Koronavirüs (COVID-19) tehdidi nedeni ile iş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımızın güvenliği için evden çalışma ilkesine geçiş yapıyoruz. Bu protokol ile ilgili tüm altyapı çalışmalarımızı ve gerekli olan organizasyonel tedbirleri devreye aldık. 16 Mart Pazartesi‘den itibaren bu prensibe hazırlıklı olmak adına ekibimizle gerekli planlamaları yaptık. […]

Değerli iş ortaklarımız ve dostlarımız

Son günlerde güzel ülkemizde de yaşanan Koronavirüs (COVID-19) tehdidi nedeni ile iş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımızın güvenliği için evden çalışma ilkesine geçiş yapıyoruz. Bu protokol ile ilgili tüm altyapı çalışmalarımızı ve gerekli olan organizasyonel tedbirleri devreye aldık.

16 Mart Pazartesi‘den itibaren bu prensibe hazırlıklı olmak adına ekibimizle gerekli planlamaları yaptık.

Teknik testlerden edindiğimiz özgüvenle 23 Mart Pazartesi günü itibariyle tüm Hey Teknoloji Teknik Ekibi özel ve acil durumlar haricindeki çalışmalarını, dijital teması koparmaksızın evden gerçekleştirecektir.

Hey Teknoloji olarak sizlerin de takdiriyle dijital çağa geçişte, ilerlemeyi seçtiğimiz kulvarlarda öncü olmayı başardık. Sunduğumuz çözümler ile gerekli tüm bilgilere mekandan bağımsız erişim yapmanızı hedefledik. Bu hedefimiz doğrultusunda bulunduğunuz ortamı ofisinize çeviren benzersiz özelliklerimizle hayatınızı kolaylaştırmaya, içinde bulunduğumuz olağanüstü durum ve tüm zorlu koşullarda, mevcut imkanlar çerçevesinde sizlere sunduğumuz hizmetleri kesintisiz olarak sağlamaya devam edeceğiz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Hey Teknoloji Ailesi

©  Hey Teknoloji Yazılım, Danışmanlık, San. ve Tic. Ltd. Şti.  - Tüm hakları saklıdır.