KAMU SÜREÇ YÖNETİMİ

Kamu süreç yönetimi uygulamamız ile departmanların çalışma performansları her an gözlemlenebilir. Vatandaşlara yapılan hizmetler tek tuşla belgelenebilir. Gerçekleşen ve bekleyen işler somut bir şekilde ayırt edilebilir.

Belediyelerde departmanlar arasındaki iletişimi güçlendirerek, vatandaşlar hizmetlerinin kalitesini arttırmayı hedefliyoruz.

HER AN HER YERDE HİZMET KALİTESİ

Başkan, Başkan yardımcıları, Daire Başkanları, Müdürler, Amirler, Çalışanlar… Tüm birimler sahada ya da belediye binasında zaman kaybetmeden yapılan işlemleri yetkileri ölçüsünde görebilecekler.

Departmanlar arası mesafeleri kaldıran uygulama sayesinde iş verimi ve düzenliliğinde artış sağlanır.

Kamu kurumlarında vatandaş kurum ilişkilerini dijital sistem üzerinden yönetme ve yürütme imkanı sağlayan bir uygulamadır.

Kurum yetkililerinin sistemi mobil olarak yürütmesinin yanısıra vatandaşa süreci takip etme imkanı sağlayarak günlük iş akışında oluşabilecek fiziksel yoğunluğu azaltarak kurum içi iş verimini yükseltir

ÇEK GÖNDER 

Çek gönder özelliği sayesinde vatandaşın kurumun yetki bölgesinde bulunan hizmet eksiklik ve aksaklıklarını hızlı şekilde kuruma iletmesi ve talepte bulunmasını kolaylaştırır.

©   Hey Teknoloji Yazılım, Danışmanlık, San. ve Tic. Ltd. Şti.  - Tüm hakları saklıdır.