VATANDAŞ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

Duyarlı belediyeler vatandaşlarla temasta teknolojiyi seçiyor, hizmetleriyle gönüllere taht kuruyor. Belediye İş Süreç Yönetimi uygulamamız ile ufku açık belediyeleri teknoloji çağına taşıyoruz.

Uygulamamız ile Vatandaşlardan gelen talepler ve toplantılarda alınan kararlar en doğru departmanlara yönlendirilir ve departman başkanları tarafından bu talepler karşısında yapılan işlemler anlık olarak rapor halinde görüntülenebilir.

Belediye – Vatandaş ilişkilerinin sağlıklı yürütülmesini önemseyen ekibimizle; belediye ile vatandaş arasında teknolojik köprüler kuran yazılımlar geliştiriyoruz.

ANLIK BİLGİLENDİRME

Vatandaş İlişkileri Yönetimi sistemimiz sayesinde duyarlı vatandaşlar taleplerini bizzat belediyedeki en doğru birime anlık olarak bildirebiliyorlar. Belediye personelleri yetkileri ölçüsünde talepleri görüntülüyor ve kararlar alıyorlar. Alınan kararlar ve gerçekleşen gelişmeler ilgili vatandaşlara anlık olarak kısa mesaj (SMS) ile bildiriliyor.

DETAYLI RAPORLAMA

Dahası tüm gelişmeler anlık, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak raporlanabiliyor. Hem anlık olarak hem de geriye dönük olarak hangi hizmetlerin yapıldığı, vatandaşlardan ne tür talepler geldiği, departmanların ne kadar sürede taleplere geri dönüş yaptığı, gibi önemli virajlar sisteme kaydedilir yetkililer istedikleri zaman inceleyebilir.

KOLAY ANLAŞILIR TASARIM

Hizmet alanlarında çok geniş kitlelere hitap eden belediyelerimiz için; tüm kullanıcıların kolaylıkla kullanabileceği sadelik ve şıklıkta tasarlanan uygulamamız, belediye binalarında oluşabilecek insan trafiğini hafifletirken; vatandaşları da evlerinin konforunda hizmet alma imkanı ile buluşturuyor. Vatandaşlar çözüm masasına taleplerini telefon ve mobil uygulama yöntemi ile bildirebiliyorlar.

HIZLI VE ETKİN ÇÖZÜM

Vatandaş İlişkileri Yönetimi uygulamamız vatandaşa en sağlıklı şekilde dönüş yapılmasını sağlamak amacıyla; hızlı talep aktarımı, titiz arşivleme ve belgeleme özellikleri ile donatıldı.

©  Hey Teknoloji Yazılım, Danışmanlık, San. ve Tic. Ltd. Şti.  - Tüm hakları saklıdır.