Verilerinizi bulut sunucularda tutuyoruz

Veri güvenliğine azami dikkat göstermek ilkelerimizin başında gelir. Hizmet sunduğumuz tüm kurum ve kuruluşların verilerini en çağdaş yöntem olan bulut sunucularda tutuyoruz. Bulut sunucunun hizmet alana sağladığı avantajlar Her yerden erişim * verileriniz bulut sunucudayken bilgisayarınızdan ve diğer akıllı cihazlarınızdan, ekstra hiçbir program veya uygulama kurmadan sisteminize erişebilirsiniz. Sisteminiz dilediğiniz zaman elinizin altında olur. Veri […]

Veri güvenliğine azami dikkat göstermek ilkelerimizin başında gelir.

Hizmet sunduğumuz tüm kurum ve kuruluşların verilerini en çağdaş yöntem olan bulut sunucularda tutuyoruz.

Bulut sunucunun hizmet alana sağladığı avantajlar

Her yerden erişim * verileriniz bulut sunucudayken bilgisayarınızdan ve diğer akıllı cihazlarınızdan, ekstra hiçbir program veya uygulama kurmadan sisteminize erişebilirsiniz. Sisteminiz dilediğiniz zaman elinizin altında olur.

Veri kaybı tarih oldu * bulut sunucularda tutulan veriler, bilgisayarınızın veya akıllı cihazlarınızın başına gelebilecek kötü durumlardan etkilenmezler. Herhangi bir nedenle cihazlarınız arızalandığında “Verilerim kayıp mı oldu?!” endişesi yaşamazsınız.

Başka bir bilgisayar ya da akıllı cihazla sisteminize erişim üzerinde çalıştığınız işleme kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Yüksek performans herkesin hakkı * verilerinizin bulut sunucularda tutulması yeni bir disiplin getireceği gibi yüksek performans da getirir. Verileriniz tek bir fiziksel cihazda tutulmak yerine birden çok cihaza dağıtılır böylece sunucular istemci yükünü kendi aralarında paylaşırlar, bu donanımların daha hızlı yanıt verebilmesini sağlar.

Verileriniz üçüncü tarafların eline geçemez * bulut sunucularda tutulan verileriniz fiziksel bir veri taşıma yoluyla, söz gelimi USB Bellek, DVD gibi teknolojilere kopyalanıp taşınamaz. Yetki verilmeyen kişiler sistemlere erişemez.

Kişisel veri politikamız hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

©  Hey Teknoloji Yazılım, Danışmanlık, San. ve Tic. Ltd. Şti.  - Tüm hakları saklıdır.